З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти
Ірина Борзова – депутат «Слуга Народу» 14 округ (Політична реклама) Ірина Борзова – депутат «Слуга Народу» 14 округ (Політична реклама)

Ірина Борзова – єдина кандидат від партії «Слуга Народу» в народні депутати Верховної Ради України по 14 округу (Жмеринський, Барський, Літинський, Тиврівський райони). Посвідчення № КД5051.

ОПОРА закликає Уряд до повної монетизації житлових субсидій ОПОРА закликає Уряд до повної монетизації житлових субсидій
Досі чинна система надання і відшкодування пільг і житлових субсидій в Україні передбачала ситуацію, при якій громадяни отримували не живі кошти із державного бюджету, а «знижки» від «надавачів послуг». А надавачі вже, в свою чергу, пред’являли суми наданих пільг і субсидій до відшкодування органам соціального захисту населення. І чекали на таке відшкодування від двох місяців до року, і навіть більше. Така система ґрунтувалася радше на суспільному консенсусі, ніж на нормах законів і економічній логіці.
В обласній адміністрації працює "ватний" радник з антиукраїнськими настроями
У стінах Вінницької обласної державної адміністрації Станіслав Нижник-Оскольський займає посаду радника першого заступника голови Вінницької ОДА Андрія Гижка.
Модернізація систем опалення багатоквартирних та індивідуальних будинків Модернізація систем опалення багатоквартирних та індивідуальних будинків
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», йдеться про один із найсуттєвіших пунктів витрат майже кожної української сім’ї – рахунок за опалення.
11 грудня 2017 року в приміщенні Реанімаційного Пакету Реформ пройшов круглий стіл «Комерційний облік та відносини у житлово-комунальній сфері: що нового?» 11 грудня 2017 року в приміщенні Реанімаційного Пакету Реформ пройшов круглий стіл «Комерційний облік та відносини у житлово-комунальній сфері: що нового?»
11 грудня 2017 року в приміщенні Реанімаційного Пакету Реформ (РПР, Київ, вул. Ольгинська, 6а) пройшов круглий стіл «Комерційний облік та відносини у житлово-комунальній сфері: що нового?». Організатори заходу – Громадянська мережа ОПОРА та Реанімаційний Пакет Реформ.
Доступна грошова позика (Notaire.voto@gmail.com)
10 грудня 2017
Чому деякі шукають роботу? Краще створити власний бізнес, зв'яжіться зі мною, щоб мати свій власний бізнес sd (Notaire.voto@gmail.com) Юридична угода передбачає здійснення грошових переказів по всій країні без застави в діапазоні від 2 000 до 7 000 000 євро. Я створюю особистий банк для фінансування та позики. Я державний сертифікат, я пропоную особисті позики всім серйозним людям зі ставкою 3%, звертайтеся: Notaire.voto@gmail.com
Як ОСББ вирішують проблеми багатоквартирних будинків?
06 грудня 2017
Причини, з яких мешканці багатоквартирників створюють ОСББ, можуть бути різними: від незадоволеності роботою ЖЕКу до нагальної потреби взяти долю свого будинку у власні руки і провести термомодернізацію. Проте жоден мешканець будинку після створення ОСББ не має забувати про існування об’єднання співвласників: навіть тут потрібен контроль.
У бюджеті на 2018 рік передбачено вже більше 190 млн грн на енергоефективність для ОСББ
06 грудня 2017
У допрацьованому бюджеті України, який запропоновано до 2-го читання, значно зросла сума видатків, передбачена для фінансування підвищення енергетичної ефективності для багатоквартирних будинків, де створено ОСББ або ЖБК. Означена сума зросла до більш ніж 190 млн грн.
Як ОСББ вирішують конфлікти: реальні приклади
06 грудня 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», розказано історії 4-х ОСББ, які – кожне у свій спосіб – вирішують конфлікти, що склалися із різними організаціями. Лонгрід, що базується на 7-му випуску 3-го сезону програми ТВІЙ ДІМ, систематизує досвід ОСББ у вирішенні протистоянь, та пропонує реальні шляхи виходу із конфліктних ситуацій: http://tvijdim1.tilda.ws/osbb_vyrishujut_konflikty
Така любов буває раз в ніколи
28 листопада 2017
Три роки тому їх маленький щасливий світ зруйнувався. У Ані виявили рак. З того страшного моменту, коли вона дізналася діагноз, Аня живе мріями зустріти новий день.
Винница вновь на слуху. Сожженная фанера и зависть местных активисток
16 листопада 2017
В ночь на 14 ноября неназванная активистка движения «Femen» облила бензином и подожгла лист фанеры, стилизованный под винницкий трамвай.
Фракцію Тимошенко у Вінницькій обласній раді очолює кримінальний авторитет
10 листопада 2017
Поки вся країна уважно стежить за політичними баталіями між владою і опозицією, яка заявила про початок об’єднання і боротьбу з владою, Юлія Тимошенко з низкою нардепів заводить на територію країни ворога Порошенка – Михайла Саакашвілі, лунають патріотичні та гучні заяви, в регіонах України відбуваються дивні, але звичні для української політики речі.
Навіщо потрібен енергоаудит і як з гуртожитку зробити комфортне житло?
08 листопада 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», докладно розібрано дві важливі теми: навіщо проводити енергоаудит у багатоквартирному будинку та як у звичайному гуртожитку створити ОСББ, аби підвищити комфорт будівлі та зменшити платіжки співвласників.
Спільна власність у багатоквартирниках: що це та як нею розпорядитися?
08 листопада 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», йдеться про спільну власність у багатоквартирних будинках.
Чи мають право журналісти бути активними партійцями і претендувати на об'єктивність?
28 вересня 2017
Коли треба - активісти, коли треба - члени партії, коли треба журналісти.
Шпигунські пристрасті у Вінниці. Що радять керівникам області "радники" з кримінальним минулим?
06 вересня 2017
Жити по-новому! Реформою поліції у Вінниці займається мутний радник Андрія Гижка, який сидів у в'язниці за злочин! Що відомо про непримітного радника Андрія Гижка:
Жити по-новому! Реформою поліції у Вінниці займається мутний радник Андрія Гижка, який сидів у в'язниці за злочин!
06 вересня 2017
Що відомо про непримітного радника Андрія Гижка:
Провінційний слон в радикальній лавці
10 серпня 2017
Вінницькі радикали замінили Бойдаченка на депутата-корупціонера.
В рамках робочого візиту Миколи Катеринчука на Вінниччину відбудеться прес-конференція: Вінничина – маркерна область, чи “Порохова діжка”?
22 липня 2017
Запрошуємо представників ЗМІ на брифінг Миколи Катеринчука, який відбудеться в м. Вінниця 24 липня у арт-галереї "Інтершик" – початок 12-30. Адреса: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а. В разі блокування, чи відмови організаторів надати приміщення буде додатковий анонс про місце проведення прес-конференції.
В рамках робочого візиту Миколи Катеринчука на Вінниччину відбудеться прес-конференція: Вінничина – маркерна область, чи “Порохова діжка”?
21 липня 2017
Запрошуємо представників ЗМІ на брифінг Миколи Катеринчука, який відбудеться в м. Вінниця 24 липня в приміщенні арт-галереї “Інтершик” – початок 12-30. Адреса: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а. В разі блокування, чи відмови організаторів надати приміщення буде додатковий анонс про місце проведення прес-конференції.
В пошуках #зради. Вінницька "активістка" воює ... з родиною онкохворої дитини
15 липня 2017
Ольга Гандурська (на головному фото) яка називає себе «відомою вінницькою активісткою» нещодавно у мережі Фейсбук оприлюднила повідомлення, що ніби то Ірина Баранович (засновниця ГО "РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ОСББ МІСТА ВІННИЦЯ") отримала матеріальну допомогу за політичну та громадську діяльність, тобто незаконно і на власні цілі.
ЗАЯВА щодо необхідності подальшого розгляду Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»
12 липня 2017
22 червня 2017 року Верховна Рада України прийняла два закони з «енергоефективного пакету», мета яких – впровадження системних змін у процесі реформування житлово-комунальної сфери.
Людмила Щербаківська поповнила "особистий земельний банк" на 4 гектара
03 липня 2017
Великі очікування українців після Революції Гідності та практично безлімітний мандат довіри представникам демократичної влади дуже швидко перетворюється з розчарування на обурення, зневагу та повну десакралізацію високопосадовців.
"Найкраща газета України" програла суд вінницькому депутату-радикалу
16 червня 2017
Майже рік тривала судова тяганина між депутатом обласної Ради від Радикальної партії Сергієм Кривешко і обласним тижневиком "33 канал". Приводом позову депутата стала низка публікацій видання, в яких традиційно політичних опонентів співвласника газети Тетяни Редько (зараз депутат обласної ради від "Батьківщини", раніше помічниця нардепа-регіонала Григорія Калетніка) визначили винним в тяжких злочинах під час Євромайдану.
Президент підписав Закон «Про вплив на довкілля»
15 червня 2017
13 червня Президент Петро Порошенко все ж таки підписав Закон України «Про вплив на навколишнє середовища». Документвстановлює правові та організаційні основи для оцінки впливу на навколишнє середовище. Це дозволить запобігти шкоді навколишньому середовищі, забезпечити екологічну безпеку, раціональне використання природних ресурсів, а отже, істотно вплинути на навколишнє середовище.

Від Читачів

Дивитись всі >

RIA

Розсилка новин

Ми у соц. мережах